Фургони кросівки - це майже культові моделі. Вони є символом слабкого та спортивного стилю. Витоки компанії належать до 1966 року. Сьогодні ця американська компанія є одним з провідних виробників скейтбордингу, серфінгу, взуття BMX та сноуборду.

Якість та стиль

Бренд Vans отримав найбільшу популярність серед молодих людей, які цінують розкутість, швидкий, активний спосіб життя та тих, хто цінує комфорт. Оскільки фургони взуття дуже зручні, унікальна група прихильників набула популярності серед людей, які займаються скейтбордом. Стабільна конструкція та довговічність виконання роблять популярний Vansy чудово спроектований для цього виду діяльності.

З широкого кола моделей ви можете вибрати спортивні кросівки низького або високого класу. Плоскі підошви з нержавіючої поверхні, добре пом'якшені і в той же час дуже зручні у поєднанні з великою обережністю, навіть найменшими деталями, роблять пасажири чоловічими кросівками, - це вже не просто молодіжний район, який все частіше і частіше вибирають старші любителі слабини та комфорту.