Чоловічі тапочки Befado - SPA для ніг

Тапочки є недооціненими частиною чоловічого одягу - абсолютно неправильно.
Через цілий день чоловічі ноги, навіть у шкіряних, дихаючих взуття або босоніж, закликають до відпочинку та допомоги. Ноги є підтримкою всього тіла, і кожен день, особливо під час ходьби та фізичних вправ, вони повинні витримувати вагу і тиск всього тіла. Ось чому варто годинами не піклуватися про них і забезпечити їм правильне взуття.

Чоловічі тапочки Befado - носіть здоров'я

Тапочки цієї марки відрізняють від інших спеціалізований підхід та прихильність до багатьох деталей, не мають відношення до інших. Чоловічі тапочки Befado вони мають широкі та високі підказки, що дозволяє вільно рухати палець у черевик.
Підошва вигинів взуття, за ортопедичними рекомендаціями, від 1/3 до 2/3, що підвищує комфорт використання. Антимікотична та антибактеріальна стінка шкіри усуває неприємний запах, що дозволяє ногою вільно дихати. Вона не містить шкіри чутливий хром, а нитки взуття - шкідливий фталат.

Зосередьтеся на якості та дизайні

дизайн Чоловічі тапочки Befado це універсально - моделі, безумовно, звертаються до кожного, хто шукає безпечні моделі та комфорт. Тапочки є приглушеними, вони не мають прикрас, тому вони вкладаються як в трусики, так і в піжамах або шортах. На додаток до розсувних моделей Befado також пропонує більш вбудовані тапочки, ідеальні для більш холодних днів. Чоловічі тапочки Befado ми рекомендуємо не тільки з естетичних причин. Нагороди говорять самі за себе. Торгова марка виграла багато важливих призів на ринку, у тому числі герб Teraz Polska, суперпродукт 2015, Zloty Laur Klienta або знак Healthy Foot.
Ми запрошуємо Вас ознайомитись з нашою пропозицією.