Чоботи на сувору зиму - які вибрати?


Зима роками дивує водіїв. Незважаючи на те, що настають холодні місяці, і пора надягати зимові шини - водії дивуються. Нехай це не дивує вас, коли справа доходить до моди. Отримайте чоботи на сувору зиму заздалегідь. Вони повинні бути теплими, водонепроникними і надзвичайно зручними. Ми пропонуємо, які найкраще підійдуть жінкам, а які чоловікам!

На що звернути увагу, купуючи чоботи на сувору зиму?

Ви шукаєте відповідні чоботи для суворої зими? Ви боїтеся, що ваше взуття виявиться недостатнім захистом у морозні дні, і ви хочете знайти дійсно якісний продукт? Тоді є кілька аспектів, які мають бути вирішальними при покупці. Ось вони!

Перш за все - орієнтація на тепловий комфорт. Це стосується як жіночих, так і чоловічих зимових чобіт. Ми рекомендуємо ті, утеплені овчиною або іншою начинкою, але головне - це дійсно захистити ваші ноги від похолодання. Пам’ятайте, що кінцівки замерзають найшвидше!

Друге - вибирайте матеріали, які не пропускають воду. Під час прогулянок по снігу, калюжах або під дощем вода не повинна потрапляти всередину взуття. Іноді рішенням є спеціальні просочувачі, але умовою є те, що вони виготовлені з відповідних тканин, наприклад, з натуральної шкіри.

Третє - стабільність. Особливо це стосується суворих зимових чобіт для жінок. Відмовтеся від високих і нестійких каблуків. Вони не працюватимуть повністю на снігу чи льоду, і поставлять вас у велику небезпеку. Хвилина неуваги, і ви можете розтягнути щиколотку, зламати ногу або навіть розбити голову.

Четверте - права підошва. Хоча ви не звертаєте уваги на підошву у весняному чи літньому взутті, це тут дуже важливо. Підошва повинна мати особливу форму - поглиблення та виступи, завдяки яким ви не будете ковзати по крижаній поверхні.

П’яте - естетика. Сувора зима не означає, що вам доведеться носити потворні туфлі, які вам не подобаються. Пропозиція настільки велика, що ви можете легко знайти варіант, який ідеально відповідає вашим стилістичним очікуванням.

Найкращі жіночі зимові черевики

  • Снігові чоботи - для багатьох жінок це взуття номер один для суворої зими. Можливо тому, що вони надзвичайно теплі та зручні. Тут, однак, потрібно звернути увагу на тип підошви - вона повинна бути стійкою і не ковзати. Також стежте за тим, щоб ваше взуття не мокнуло. Ми рекомендуємо, наприклад чорні чоботи мембранні Caprice 26221. Внутрішня їх частина вистелена м’яким хутром, а товста підошва з декількома сантиметровими платформами забезпечує відмінну ізоляцію від землі.
  • Трекінг - на нашу думку, саме цей вид взуття слід найчастіше обирати при покупці взуття для суворої зими. Вони були спроектовані та виготовлені так, щоб бути теплими, зручними та стабільними за будь -яких погодних умов. У них можна пересуватися містом, але й їздити в гори. Приклад модного і в той же час функціонального взуття є надійним взуття Timberland 6 In Premium Boot W якщо Похідне взуття Grisport.
  • Черевики - вони найчастіше приймають елегантну форму, що ставить естетику на перше місце, попереду практичності. Тим не менше серед пропозицій також можна знайти моделі, які стануть гарним взуттям для суворої зими. Однак переконайтеся, що у них хороша підошва, тепла і водонепроникна. Вам може сподобатися, наприклад чорні короткі лаковані чоботи на утепленні або жіночі черевики з чорними шпильками Y208.

Найкращі зимові чоботи для чоловіків

  • Трекінг - це абсолютна цифра 1 серед чоловіків для суворого зимового взуття. Вони ідеально підходять для міських стилізацій, але також коли ви чекаєте походу в гори або прогулянки по крижаній поверхні. Вони модні, теплі, зручні та водонепроникні. Наприклад, ми рекомендуємо цьогорічну тенденцію - РІДНИЙ ФІЦЦІММОНС CITYLITE JIFFY або царював роками Timberland 6 In Premium Boot M.
  • Черевики - цей вид взуття не тільки надзвичайно модний і чудово поєднується з усім, але й ідеально відповідає нашим очікуванням щодо зимових черевиків. Вони добре захищають від холоду, водонепроникні та стійкі до пошкоджень. Ви шукаєте таких? Можливо, вони вам сподобаються Чорні черевики Big Star.
  • Черевики Челсі - можливо, це не класичні чоботи для суворої зими, але серед багатьох пропозицій можна знайти ті, які підійдуть. Ми рекомендуємо моделі з товстою підошвою та виготовлені з матеріалів, які не промокнуть після просочення. Наприклад, Чоловічі замшеві ботильйони McKey 284 чорного кольору, мають більш товсті днища з поролону, які забезпечують хорошу ізоляцію від землі.

Як бачите, взуття для суворих зимових умов може мати інший вигляд. Вибирати спортивну чи елегантну обробку - вирішувати вам. Найголовніше, щоб вам було зручно, а нога не морозила. Перегляньте більш широку пропозицію на KeeShoes і знайдіть рішення, адаптоване до ваших потреб!