Чистка дрібниць - перевірте, чи знаєте ви це!

Ми стикаємося з іншою, другою статтею з серії дрібниць взуття. У винятковому випадку ми повернемося трохи в часі, спочатку згадуючи вік ближче до нас, і закінчуючи фігурою Марії Антуанетти. Перш ніж він прийде, варто запитати, чи може взуття бути ... символом щастя? Так! Виявляється, в Азії дуже часто красиві шпильки вбудовуються в будівлі при їх приведенні. Вони повинні принести процвітання новим мешканцям!

 

Але оскільки ми говоримо про взуття ...

Взуття завжди було захоплюючим і надихаючим. Не тільки, як ви можете бачити в наведеному вище прикладі. Можна додати, що так звані заслінки, або хлопчики, зобов'язані своїм ім'ям взуття. Це характерний звук, який видають гумові чоботи, які вони носили. Старі часи, о старі, однак, тема Flapper Girls можна побачити в деяких нових фільмах. Чи знаєте ви титул?

 

І одного разу ви не носили взуття!

Ми знаємо, як це звучить! Проте варто знати щось про той момент, коли люди почали ходити по них. Виявляється, тільки після війни селяни в Польщі почали носити взуття, незалежно від сезону. Раніше взуття наносилося тільки у випадку зимового та морозостійкого. Можливо, вони були одягнені, увійшовши до церкви. Але не на дорозі - цей був ще босим.

 

А як щодо Марії Антуанетти?

Ми не знаємо, дивилися ви фільм «Марія Антуанетта», яка була біографією цієї знаменитої жінки. У фільмі, однак, видно, що у королеви було понад 500 пар взуття для різних обставин. Кожна пара була зроблена рукою, заплутано доглянута до деталей, щоб порадувати Марію Антуанетту. Крім того, покоївка обробляла взуття - догляд за королівськими тапочками був її єдиним і найважливішим завданням.

Взуття і взуття - хто б очікував, чи не так? Ми знаємо, однак, що багато людей зацікавлені в такій інформації, і ми раді поділитися нею. Зрештою, хто б міг подумати, що лише кілька десятиліть тому польський народ міг ходити без взуття, або що гумки створюють певний жіночий образ?