Черевики: ТРАМПКИ

Ви коли-небудь замислювалися, в чому взуття люди, що представляють різні сезони, пішли б? На мій погляд, зима ляже в ему, а барвиста леді Весна прийде природно в барвистих кросівках! Завдяки своїм магічним взуттям кожен ділянка землі, на якій вона покладе свою ногу, процвітає! Ви згодні зі мною?

Кросівки мають історію, і це довше, ніж можна було б думати.

Гумові підошви або суть кросівки були запатентовані в 1832 році Ваітою Вебстером, проте їх виробництво почалося в 1980 році у Великобританії. Проте перші кросівки були зроблені в 1908 році в США в компанії Marquisa M. Converse. Їх називали All Star і продукт призначений для баскетболістів. Взуття складалася з безсмертної гумової підошви та верху чорного полотна. Кросівки користуються популярністю на початку 20-х років XX століття, коли почесним брендом стала зірка Чарльза "Чак" з баскетболу Тейлор і хрещений батько наступної знакової моделі кросівки. У 40-х роках американська армія замовила кросівки і зробила їх тренувальними взуттями. Солдати цінували комфорт, і після служби в армії купували келихи і носили їх у вільний час. У наступному десятилітті лавинні кросівки отримали популярність. Їх носили всі представники альтернативних поглядів, музиканти та спортсмени. Носіння кросівки стало вираженням свободи, опозиції та революційної думки. Протягом багатьох років 70-х кросівки втратили своє значення як спортивне взуття, але вони все ще набирають сили як синонім повстання, а також зручності. І тоді, 5 квітня 1994 року, в кросівках на ногах Курт Кобейн помер, а роль кросівки як вираження альтернативної думки, посилення і коріння.

І ось настав час для польського акценту! Ви знаєте, що у 1930-х роках кросівки також випускалися в Польщі? Так! У Грудзіадз у компанії "PePeGe", де з'явилося ім'я кросівки - популярні в Польщі pepegi.

В даний час кросівки залишаються обов'язковим ознакою представників контркультури, а також сучасних людей, що живуть у великих містах. Кросівки можна покласти на джинси, літнє вбрання і навіть костюм! Вони носять кожен і від народження! Вони можуть бути білими, кольоровими, клиновидними, з щиколоткою або без шнурів. Який би ви вибрали?

Культ, білі кросівки? Вони вписуються в будь-який стиль, і якщо вони забруднюються, то необхідно промити їх відбілюючим зубною пастою! Вони будуть як нові!

А може, ви любите цукерку, як цукерку?

Або класичний джин?