Черевики: ТРАМПКИ

Ви коли-небудь замислювалися, яке взуття будуть носити люди, що представляють кожну пору року? На мій погляд, зима буде в ему, а барвиста місіс Весна, звичайно, прийде в кольорових кросівках! Саме завдяки її чарівним черевикам процвітав би кожен клаптик землі, на який вона ступить! Ви зі мною згодні?

Кросівки мають історію, і вона довша, ніж ви можете подумати.

Гумові підошви, суть кросівок, були запатентовані в 1832 році Wait Webster, але їх виробництво розпочалося лише у 1980 році у Великобританії. Перші кросівки були випущені в 1908 році в США компанією Marquisa M. Converse. Їх називали All Star, а сам продукт призначався для баскетболістів. Черевики складалися з безсмертної гумової підошви та чорного полотняного верху. Кросівки набули популярності на початку 1920-х років, коли Чарльз "Чак" Тейлор став послом бренду Converse - зіркою баскетболу та хрещеним батьком іншої знакової моделі кросівок. У 40-х роках американська армія замовила кросівки і зробила з них тренувальне взуття. Солдати оцінили зручність і, вийшовши з армії, придбали кросівки та одягли їх у вільний час. У наступне десятиліття кросівки стрімко набирали популярність. Їх носили всі представники альтернативних поглядів, музиканти та спортсмени. Носіння кросівок стало виразом свободи, опозиції та революційних думок. З 70-х років кросівки втратили своє значення як спортивне взуття, однак вони все ще набирають сили як синонім бунту та комфорту. А потім, 5 квітня 1994 р., У кросівках на ногах Курт Кобейн помер, і роль кросівок як вираження альтернативної думки посилилася і прижилася.

Тепер прийшов час польського акценту! Чи знаєте ви, що в 1930-х роках кросівки виробляли і в Польщі? Так! У Грудзендзу, у компанії "PePeGe", звідки походить назва кросівок - пепеги, популярне в Польщі.

В даний час кросівки залишаються обов’язковою ознакою представників контркультури, а також сучасних людей, які мешкають у великих містах. Кросівки можна носити з джинсами, літньою сукнею і навіть костюмом! Всі їх носять від народження! Вони можуть бути білими, кольоровими, на танкетці, до щиколотки або без шнурків. Якого б ви вибрали для себе?

Знакові білі кросівки? Вони підходять до будь-якого стилю, і коли вони забрудниться, обов’язково вимийте їх відбілюючою зубною пастою! Вони будуть як нові!

А може, ви віддаєте перевагу солодкому як цукерці?

Або класичні джинси?