Розміри
Виробники

Дитячі чоботи

Пропоновані чоботи для дітей відомих брендів, таких як Bartek, Серджіо Леоне і Рен-Але, цей високоякісний дитяче взуття цінується батьками, для яких нормальний розвиток фізичного комфорту і комфорту дуже важливо. У нашій пропозиції осінні чоботи для дівчаток і хлопчиків. Ми повинні вибрати черевики для дітей, грійтеся і одинарною стінкою, тому ідеально підходять взуття для дітей з переважаючими погодними умовами. Одностінні чоботи зі шкірою ідеально підходять для трохи більш теплі осінні дні. Вони забезпечують захист від холоду і вітру, зберігаючи при цьому гігієну всередині взуття. З іншого боку, ізольовані чоботи, вирівняних з природною флісу вони приємним і безпечним для ніжної шкіри дитини, і в той же час гарантувати захист дітей ноги для всіх холоду.

Всі моделі є спеціальними Контурні, щоб відповідати анатомії ноги дитини, забезпечуючи його правильний розвиток і комфорт під час ходьби. Пропонований дитяче взуття від відомих брендів, які використовуються є шкіряні устілки антибактеріальні і протигрибкові, який переводить на комфорт взуття, навіть якщо малюк в судомах задоволення носити їх протягом декількох годин. Дитячого взуття з останніх колекцій використовуються спеціально розроблені підошви з термо-каучуку, що відповідає теплоізоляційним, гнучкість і стійкість до стирання. Використання такого матеріалу також забезпечує більшу безпеку для вашої дитини прогулянки, завдяки своїм властивостям проти ковзання. Крім того, всі пропоновані черевики для дітей мають жорстку задник, який відмінно тримає ногу в потрібному положенні і запобігає травми.

Повний діапазон розмірів дітей - від 31 до 38 - зробить знайти ідеальну пару взуття для дитини будь-якого віку не є проблемою. Тип взуття чоботи на блискавці або липучці чоботи практичні надягати і знімати, так що дитина швидко шукає покинути країну або повернутися до домашніх обов'язків, і що без допомоги батьків. Сама остання конструкція з цікавою взуття робить дитина виглядає дуже стильно. Універсальні колір взуття для дітей добре поєднується з різними наборами одягу, навіть ті, трохи більше чиновника.