Босоніжки для однорічної дитини


Сезон відпусток - надзвичайно зручний час для малюків, які навчаються робити перші кроки. За гарної погоди можна проводити багато часу на свіжому повітрі та досліджувати космос. Вибираючи перше взуття для дитини, ми дотримуємося багатьох правил і перевіряємо кожну деталь, щоб маленька ніжка була задоволена.

Виготовлення взуття

Влітку потрібно враховувати той факт, що, оскільки ми часто носимо босоніжки, ми рідко використовуємо шкарпетки. Ніжна шкіра дитини потім посилює все, з чим вона стикається. Тож які босоніжки для однорічної дитини слід вибрати, щоб вона легко і стабільно долала перші відстані на відкритому повітрі, без пухирів та потертостей?

Звернемо увагу на якість матеріалу, з якого виготовлено взуття. Найкраще працює натуральна шкіра. Чим тонше і м’якше, тим краще. Якщо ремені жорсткі, товсті і негнучкі, вони швидко почнуть хворіти і дратувати ніжки дитини. Давайте також розглянемо будь -які металеві застібки. Якщо вони жодним чином не покриті, прямий контакт зі шкірою може затримати її (наприклад, під час кріплення взуття). Також будьте обережні щодо прикрас, блискіток, бантиків або інших додаткових елементів, прикріплених до взуття. Важливо, щоб вони були на потрібному місці на взутті, не порушуючи ступні.

Положення стопи

Літнє взуття для однорічної дитини повинно бути максимально дихаючим, але в той же час стійким. Якщо, крім сандалів, ми купуємо спортивне взуття, зверніть увагу на наявність отворів та сіток, які мають функцію вентиляції. Важливо також, щоб задня частина, що прилягає до п'яти, запобігала деформації ходи. Достатнє місце для пальців, у свою чергу, запобіжить їх стискання та обмежує свободу рухів під час балансування в грі.

Давайте також поглянемо на підошву, чи вона досить м’яка і згинається на 1/3 своєї довжини. Якщо вона сира, товста і не сприйнятлива до роботи ніг, це точно обмежить комфорт прогулюючоїся дитини. Пам’ятайте про вагу взуття - чим легше сандалі для навчання ходінню, тим краще.

Літнє взуття для старшої дитини

Які босоніжки для дворічної дитини слід вибрати батькам? Хоча навчання ходінню є основою, і при виборі першого взуття для дитини ми звертаємо увагу на багато деталей, для трохи більших дітей ми також купуємо міцне та здорове взуття. Стопа малюка формується протягом перших семи років його життя, і це стратегічно найважливіший час для запобігання різним вадам і проблемам.

Купуючи босоніжки для дворічної дитини, давайте візьмемо до уваги форму його стопи. Висота кроку і ширина стопи мають вирішальне значення. Може виявитися, що вузька і філігранна ступня у занадто широкій сандалі матиме надто багато місця з боків, а з точки зору довжини взуття виявиться занадто маленьким розміром. Ось чому вирізання має вирішальне значення. Кожна марка має різні розміри вставки. Запам’ятаймо це.

Ортопедичне взуття

Уникайте занадто нарощеного, жорсткого (особливо ортопедичного!) Взуття, якщо тільки лікар не порекомендував його. Дитячим босоніжкам достатньо мати досить жорстку (але не надто жорстку) спинку і профільовану устілку. Давайте також подивимось на передні ремені, щоб перевірити, чи правильно вони тримають пальці. Правильно підібрані босоніжки для дворічної дитини запобігають ковзанню стопи вперед або згину вбік.

Пам’ятайте, що стабілізація ходи - це насамперед основа безпечного руху та зниження ризику травм (наприклад, розтягнення щиколотки). Діти тільки набувають точності рухів і навчаються їх рівновазі, тому якщо взуття будь -яким чином завдає шкоди цим здібностям, малюк може падати на землю набагато частіше. Те ж саме відбувається у випадку неправильно підібраного розміру взуття. Занадто тугі - вони обмежують рухи і є джерелом дискомфорту. З іншого боку, занадто великі спотворюють ходу, збільшують перемішування і необережно зроблені кроки.

Здоровий розвиток ніжок малюка

Вдало підібрані сандалі для однорічної дитини є надзвичайно важливою ланкою на шляху до формування здорової фігури та ставлення до нашої дитини. Ключовими тут є сплави. Усі деформації ходи впливають на різні розлади та дисфункції, про існування яких ми дізнаємося пізніше, коли зіткнемося з ними. Зберігаючи погану поставу, ми впливаємо на хребет і коліна. Справа не тільки в естетичних стопах. Дбаючи про свою ходу, ми піклуємось про все тіло, і це довгострокове вкладення коштів.

Нове або вживане взуття для дітей - що вибрати?

Це слід підкреслити рішуче. Ми купуємо тільки нове взуття з невикористаною, раніше не деформованою устілкою. Взуття, хоча і злегка зігнуте, з самого початку сприятиме закріпленню неправильних моделей рухів. Дитина швидко звикне до такого положення ніг і піддасться йому. Найкращим рішенням стануть лише нові сандалі для однорічної дитини. У цьому віці малюк тільки починає пригоди з самостійної ходьби. Не будемо допускати, щоб ці перші моменти мали негативні наслідки. Бережімо ніжки малечі. Здорові ноги - це здорове тіло.