Статті

  • 2021-11-11

Взуття для екскурсій – яке взуття брати в подорож

Ви збираєтеся у відпустку? Ви плануєте подорож? Вам цікаво, яке взуття запакувати у валізу, щоб забезпечити комфортну поїздку і щоб травми стопи не завадили плану огляду визначних пам’яток? У статті ви знайдете цінні поради щодо максимально зручного та зручного взуття. Подивіться, яке екскурсійне взуття взяти з собою в подорож!

  • 2021-11-11

Подивіться, як носити еспадрильї. До яких фасонів підійдуть еспадрільї?

Еспадрільі – ідеальне взуття для літнього стилю, особливо коли хочеться почуватися невимушено, а вихід не вимагає офіційного стилю. До яких фасонів підійдуть еспадрільї? Перевірте, як їх носити та які види еспадріль можна знайти на полицях магазинів.

  • 2021-11-11

Як прибрати сіль із замшевого взуття?

У зимовий період сіль на дорозі необхідна для забезпечення безпеки не лише пішоходів, а й водіїв. Однак ваше взуття неодмінно постраждає від його негативних наслідків. Неестетичний білий наліт, який ви можете побачити на них, негативно впливає на матеріал, з якого вони виготовлені. Як ефективно і безпечно видалити сіль із замшевого взуття? Ось кілька порад.

  • 2021-11-11

Ви не знаєте, як почистити устілки у взутті? Ми радимо!

Якщо правильно доглядати за своїм взуттям, воно прослужить набагато довше! Однак слід знати, що догляд за взуттям, здійснюваний тільки зовні, однозначно недостатньо. Нога, яка знаходиться у взутті кілька годин, потіє і починає виділяти неприємний запах, що робить внутрішню частину взуття ідеальним місцем для росту всіх бактерій і грибків. Дізнайтеся, як ефективно чистити устілки для взуття. Спробуйте наші поради.

  • 2021-11-11

Як почистити замшеве взуття - домашні засоби

Замша – надзвичайно ефектний матеріал, завдяки якому додає стилю будь-якому стилю. Його відносять до грубої шкіри, а характерною рисою є довга щетина, на якій, провівши пальцем, помітні темніші смуги. Незважаючи на те, що взуття із замші виглядає дійсно красиво, матеріал досить проблематичний при догляді за нею. Як почистити замшеве взуття? Дізнайтеся про дешеві та ефективні домашні засоби для підтримки замші в хорошому стані.

  • 2021-11-11

Подряпини та потертості на взутті? Перевірте, як їх замаскувати!

Утворення подряпин на взутті є природним наслідком щоденного використання. Неможливо захистити взуття від дрібних або великих подряпин і потертостей. Однак справа в тому, що подряпини позбавляють взуття бажану естетику. Перевірте, як замаскувати потертості на взутті, щоб вони повернули свій ідеальний вигляд.

  • 2021-11-11

Як продезінфікувати взуття? Ефективна дезінфекція взуття

Дезінфекція взуття – це діяльність, яка має вирішальне значення для нашого здоров’я та благополуччя. Його слід проводити систематично, однак деякі ситуації змушують активізувати дезінфекційні заходи. Що це за ситуації? Як продезінфікувати взуття, щоб воно було безпечним у повсякденному використанні та як це зробити ефективно? Сьогоднішня стаття присвячена дезінфекції вашого взуття.

  • 2021-11-11

Що робити, щоб взуття не натирало ноги? Перевірте наші способи

Натирання взуття є досить поширеною проблемою, особливо з новою парою. Ми вважаємо, що майже кожен стикався з неприємним і болючим відчуттям натирання п’ят. Чи є якісь магічні рішення цієї проблеми? Звичайно, хоча до магії вони мають мало відношення! Лише кілька дієвих порад щодо того, що робити, щоб взуття не натиралося, та найпоширеніші причини недуг.

  • 2021-11-11

Занадто тісне взуття? Як розбити або розбити шкіряне взуття

Нове взуття занадто тісне? Спроба ходити закінчується хворобливими натираннями та пухирями? У нас є рішення для цього! Розбити черевики часто є єдиним способом використовувати їх без проблем. У цій статті ви знайдете корисні поради щодо того, як розібрати або розділити шкіряне взуття.

  • 2021-11-11

Прання взуття в пральній машині - як прати взуття, щоб не пошкодити

Ваше взуття втратило свіжість і покрилося неестетичними плямами, які важко видалити? Вам цікаво, чи добре прати взуття в пральній машині? Ну - залежить. Як від типу взуття, так і від матеріалу, з якого вони виготовлені. Яке взуття можна прати в пральній машині, а яке потрібно чистити вручну?