Білі кросівки з друком

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Білі кросівки з друком

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Білий, кросівки з надзвичайним друком на бічній поверхні верхньої частини. Ця модель відрізняється не тільки своїм зовнішнім виглядом, але й надзвичайно приємним комфортом носіння. Взуття з екологічної шкіри. Підошва виготовлена ​​з протектору, міцної гуми. Дуже жіноча модель, ідеально підходить для будь-якого вільного стилю.

Білизна Butymodne кросівки є дуже модною моделлю в останні сезони. Класичні білі кросівки прикрашені різними принтами - написами, фігурами, графікою. Це модель, яка, безумовно, надає характеру всій стилізації. Ці черевики виконані з екологічної шкіри, вони характерні для повсякденного використання.

Ви любите змінювати? Ваші стилізації без розуму і барвисті? Отримати для білих кросівки з друком від Butymodne.pl, який не відставатиме від вас протягом усього дня. Вони будуть чудовим доповненням до будь-якого одягу і, звичайно, не залишаться непоміченими. Барвисті принти на взутті - це незаперечна прикраса.

Білі кросівки з друком Butymodne - спортивне взуття для жінок, призначене для щоденного користування протягом року. Вони були виготовлені з високоякісної екологічної шкіри. Вони мають м'яку п'яту та гумову підошву з протектором. Мереживні кросівки мають зручний текстильний лайнер. Ідеально підходить як взуття для школи.

виробник: ButyModne
Супутні категорії: Жіноче взуття
Кросівки жіночі та кросівки
Кросівки взуття сучасні
колір: білий , сірий, срібло
Домінантний візерунок: інша схема
колекція: BUTYMODNE
Єдиний матеріал: жувальна гумка
секс: Жіноче взуття
висота: низький
Вставити матеріал: тканину
бойок: круглий
Каблук / каблук: 2.0
Додаткові функції: відсутність
застібка: зашнурований

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | ba...tr

Див. Також