Чому варто купувати дитяче взуття Bartek?

Компанія Bartek є найбільшим польським виробником взуття для дітей присутні на ринку. Понад двадцять років дизайнери компанії розширюють свої знання про те, як найкращим чином доглядати за ногами наймолодших клієнтів взуттєвих магазинів. У той час Дитяче взуття Bartek стали законодавцем мод і синонімом чудової якості, комфорту та турботи про здоровий розвиток дітей. Команда, яка створює продукцію компанії, складається з фахівців, які стежать за тим, щоб нові моделі найкраще відповідали анатомії маленьких стоп. Все взуття проходить спеціалізовані тести, щоб батьки могли бути впевнені, що роблять покупку Взуття Bartek отримає товар найвищої якості.

Характерні особливості взуття Bartek

Кожна з колекцій Взуття Bartek Він створений для батьків, які шукають найкраще для своїх дітей, дуже усвідомлено роблять вибір і усвідомлюють важливість правильного взуття. Взуття, яке ми носимо в перші роки нашого життя, має величезний вплив на наше здоров'я в зрілому віці.

Щороку компанія Bartek розробляє кілька сотень дизайнів взуття. Серед них є взуття, чоботи, босоніжки, високі чоботи, тапочки та балерин у багатьох різних кольорах. Усі вони є оригінальними проектами, над якими працювали експерти з різних галузей, щоб гарантувати найвищу якість Дитяче взуття Bartek.

Взуття Bartek характеризується інноваційним дизайном та технологічними рішеннями: верх з висотою, що охоплює гомілковостопний суглоб, стабілізатор п’яти, гнучка і нековзна підошва, регульоване закриття, легке надягання. Більше того, Дитяче взуття Bartek Вони виготовлені з високоякісної натуральної шкіри.

Вибрані моделі мають унікальний розчин B-FRESH, тобто антибактеріальну та протигрибкову вставку, яка захищає дитячу ногу від грибків та алергенів, а також відбивні елементи, які підвищують рівень безпеки дитини, завдяки чому вона буде краще видно на дорога після настання темряви. Ще одне оригінальне рішення, що використовується в Взуття Bartek - це інноваційна мембрана SYMPATEX REFLEXION, що забезпечує 100% водонепроникність та вітрозахисність, а також удвічі більше тепла без втрати повітропроникності.

Взуття Bartek випускаються в чотирьох групах розмірів, завдяки чому кожен з батьків знайде модель для своєї дитини: немовля - взуття з номерами 17-21, малюки - взуття з номерами 19-26, дитячий садок - взуття з номером 26-32, шкільне - взуття з номером 33 - 40.

Дитячі тапочки Bartek - зручні та стильні для самих маленьких

Вибір взуття саморобний для дитини пам’ятайте, що вони повинні відповідати дещо іншим вимогам, ніж взуття, яке використовується для прогулянок на свіжому повітрі. Перш за все, велике значення має земля, по якій ходить наша дитина. У випадку килимів та килимів, характерних для польських будинків, тобто м’якого грунту, рекомендується взуття з гнучкою м’якою підошвою. Він повинен згинатися на висоті згинання пальців ніг, приблизно на 1/3 взуття. Тапочки для дітей Бартек відповідають вищевказаним вимогам. Вони також легкі і повітряні, завдяки чому ноги малюків не потіють і не втомлюються навіть у разі дуже високої фізичної активності. Крім того, Тапочки Bartek мати оригінальний, барвистий дизайн, який сподобається всім дітям!

Запрошуємо ознайомитися з пропозицією Взуття Bartek в наявності в нашому магазині!