Чому варто купити дитяче взуття Бартек?

Компанія Bartek - найбільший польський виробник взуття для дітей присутній на ринку. Понад двадцять років дизайнери компанії розширюють свої знання про те, як найкраще доглядати за ногами наймолодших покупців взуттєвих магазинів. У той час Бартек дитяче взуття вони стали визначальними тенденціями та синонімом відмінної якості, комфорту і турботи про здоровий розвиток дітей. Команда, яка створює продукти компанії, складається з фахівців, які впевнені, що нові моделі найкраще підходять для анатомії малих ніг. Всі взуття проходять спеціальні тести, щоб батьки могли бути впевнені, що вони вирішать купити Взуття Бартек вони отримають найвищу якість продукту.

Характерні особливості взуття Бартек

Кожна зі збірки Взуття Бартек вона створена для батьків, які шукають кращих для своїх дітей, дуже свідомо роблячи вибір і усвідомлюють важливість належного взуття. Яке взуття ми носимо в перші роки нашого життя, має величезний вплив на наше здоров'я в дорослому віці.

Щороку компанія Bartek розробляє кілька сотень конструкцій взуття. Серед них є взуття, черевики, босоніжки, високі черевики, тапочки та балерин у різних кольорах. Всі вони - оригінальні проекти, над якими працювали експерти з різних галузей, щоб гарантувати найвищу якість дитяче взуття Бартек,

Взуття Бартек характеризують інноваційні конструкторські та технологічні рішення: верхній з каблуком, каблук, що стабілізує п'яту, еластичну та несковзшу підошву, регульоване кріплення, легке нанесення. Крім того, Бартек дитяче взуття Вони виготовлені з високоякісної натуральної шкіри.

У деяких моделях застосовувався унікальний розчин B-FRESH, тобто антибактеріальна та антигрибкова вставка, яка захищає дитячу стопу від грибів та алергенів, а також відображає рефлексивні елементи дитини, що робить його більш видимим на дорозі після темноти. Інший оригінальний розчин використовувався в Бартек чоботи є інноваційною мембраною SYMPATEX REFLEXION - забезпечує 100% водонепроникність та вітрозахищеність і в два рази більше тепла, не втрачаючи дихальних якостей.

Взуття Бартек виготовляються в чотирьох групах розміру, так що кожен батько знайде модель для своєї дитини: дитяче взуття в номері 17-21, дитяче взуття - взуття у кількості 19-26, дитячий сад - взуття у кількості 26-32, взуття № 33 -40.

Тапочки для дітей Bartek - зручні та стильні для маленьких

Вибір взуття домашнє господарство для дитини пам’ятайте, що вони повинні відповідати дещо іншим вимогам, ніж взуття, що використовується для прогулянок на свіжому повітрі. Перш за все, велике значення має земля, на якій гуляє наша дитина. У разі килимів та килимів, типових для польських будинків, тобто м’якої землі, рекомендується взуття на гнучкій м’якій підошві. Він повинен згинатися на висоті згину пальців ніг, що становить приблизно 1/3 взуття. тапки для дітей Bartek задовольнити вищенаведені вимоги. Вони також легкі та повітряні, так що ноги маляти не потіють і не втомилися навіть у випадку дуже високої фізичної активності. Крім того, тапочки Bartek вони мають оригінальний, барвистий дизайн, для якого всі діти будуть їх любити!

Ми запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією Взуття Бартек доступно в нашому магазині!