Взуття Anabelle

Взуття Anabelle - компроміс між комфортом та елегантністю

Взуття - прикраса стилізації кожної жінки. Кожен з нас, однак, знає, що навіть найкраще одягнений одяг може зруйнувати погано вибрані взуття. І справа не тільки в появі взуття, але і в її бідному профілі. Сучасний дизайн взуття та його зручність уміло поєднуються брендом Anabelle. черевики бренди будуть особливо любити жінок, які не люблять відмовлятися від елегантності в ім'я комфорту.

Жіноче взуття Anabelle - безстроково і відповідно до тенденцій

Бренд відповідає вимогам великої групи жінок, які з професійних причин витрачають більшу частину дня на туфлі на високих підборах, але в той же час цінують комфорт. Широкий асортимент взуття з товстим каблуком характерний для бренду - на пості, блоці, клині та платформі. На таких підборах можна легко пережити день, сповнений роботи та зустрічей.
Взуття Anabelle на товщі підборах ми особливо рекомендуємо високих жінок з більш масивною структурою тіла. Вони виглядають чудово в наборі з сукнею або спідницею олівця та сорочкою блузкою. Для любителів так званого "Легкий шик" ми пропонуємо широкий асортимент взуття та балерина - плоскі або низькі каблуки. Цей тип взуття був класичним у моді з 1950-х років, коли його носили Брігітте Бардо, Одрі Хепберн та інші зірки кіно. Насоси та балерини особливо добре виглядають з модною спідницею з колом і з вузькими брюками 7/8.

Осінні дилеми - чоботи чи чоботи?

Окремі категорії - черевики та Анабель чоботи, У цих моделях ви можете чітко побачити натхнення безсмертного класика. Шукаючи туфлі на осінь і зиму, які вписуються у все, варто зацікавитись пропозицією нашого бренду. Анабель чоботи вони характеризуються стрункою, елегантною лінією, завдяки якій кожна нога виглядає неймовірніше. Це чудовий вибір для шикарних суконь і брюк - елегантні сигарили або прикрашені джинси. Чоботи брендів більш забудовані. М'яка і гнучка шкіра забезпечує комфорт використання. Анабель чоботияк і на човнах, також була використана зручна, широка каблука. Він добре збалансований, тому ви не відчуваєте його висоту взагалі.

Анабель пам'ятає про останні тенденції - коли вона пропонує нові колекції, вона дивиться на тенденції та відповідає потребам сильно вилучених польських жінок. Хоча вони також цінують високі підбори, кожен день вони шукають зручні варіанти для себе. Якщо ви один з них, обов'язково ознайомтеся з пропозицією нашого бренда.