American Club Американські банні тапочки для хлопчиків ['відтінки зеленого', 'відтінки сірого та срібного', 'чорний'] \ t

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

American Club Американські банні тапочки для хлопчиків ['відтінки зеленого', 'відтінки сірого та срібного', 'чорний'] \ t

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Американські дитячі туфлі для дітей виготовляються відповідно до найвищих стандартів якості. Басейни для хлопчиків зроблені з високоякісної піни, яка зберігає оригінальну форму та комфорт використання та безпеки. В наявності взуття - у відтінках зеленого, сірого, сріблястого та чорного кольорів.


Американські клубні черевики ідеальні як взуття спеціального призначення. Їх можна успішно використовувати як у басейні, так і вдома та на пляжі. Дитяче взуття виготовляється з піни високої якості, що є абсолютно безпечним матеріалом, коли мова заходить про використання. Вона має захищену неслизьку підошву та спеціально профільовану форму, яка не змінюється. Крім того, вони надзвичайно зручні у використанні, і вони не викликають жодних збоїв. Унікальна форма та цікава обробка спонукають вас до покупки. Додатковою перевагою є низька та приваблива ціна, а також естетичні цінності, висока функціональність та різноманітні програми.

виробник: American Club
Супутні категорії: Спортивне взуття
плавання
Американський спортивний плавальний клуб
колір: ['Відтінки зеленого', 'Відтінки сірого та срібного', 'Чорний'] \ t
Тип кріплення: інший
Додаткова інформація: []
марка: черевики American Club
матеріал: мус
герой: відсутність
секс: хлопчик

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

15 травня 2018 | pp...ek
23 березня 2017 | ve...21
Операція пройшла гладко. Швидка доставка. Продукт повністю відповідає опису. Чудовий контакт з продавцем. Я дуже рекомендую !!!!
13 лютого 2017 | Wo...is
Транзакція була успішною. Я б не рекомендував.
05 лютого 2017 | ka...we
Транзакція була успішною. Я б не рекомендував.
18 липня 2016 | El...er
Все нормально. Сердечно рекомендую !!!