Adanex - це польська компанія з більш ніж двадцятирічним досвідом виробництва та доставки взуття саморобнийце та рекреаційне. Ідея компанії полягає у виготовленні виробу найвищої якості з високими функціональними параметрами, цікавим зовнішнім виглядом та незаперечним комфортом.


Може здатися, що такий простий продукт, як популярні тапочки і в'єтнамки не може бути краще, просто однозначно. І все ж. Продукти Adanex явно суперечать таким заявам. Більш того, вони мають переваги, які можуть залучити навіть найвибагливіших споживачів.


У боротьбі з вібраціями


Що відрізняє взуття Adanex від моделей інших виробників, так це використання матеріалу, який поглинає вібрації та навантаження на підошву. Поліуретан, який використовується для цієї мети, є чудовим матеріалом, який усуває небажані наслідки ходьби. Все завдяки прихованій всередині неї мікроклітинній структурі. Він поглинає мікроудари і вібрації, що виникають при контакті підошви з землею в момент здійснення кроків.


Мало хто розуміє, що відсутність такої амортизації дуже негативно позначається на суглобах, зокрема на щиколотці та коліні. Adanex це знає, тому, розробляючи своє взуття, він врахував використання розчину, який усуває будь -які шкідливі наслідки. І це лише початок переваг.


Різноманітність і вибір дизайну


Серед моделей, наявних у нашому магазині, переважають тапочки, призначені для внутрішнього використання саморобниййого. Особливо характерним для них є надзвичайно широкий асортимент кольорів та дизайну, на практиці найширший на ринку.


Варто підкреслити, що візерунки не обмежуються змішуванням кольорів всередині однієї моделі або створенням однотонного взуття. Ми також знайдемо велику кількість моделей, «одягнених» у, наприклад, квіти, шкіру пантери, високогірні візерунки або симетричне тиснення матеріалу. Особливо ті, хто нещодавно справив цікаве враження, що навіть може стати сюрпризом для людей, які ними користуються.


Веселі матеріали


Матеріали, що використовуються у виробництві Adanex, потребують невеликого опису. Користь підошви для здоров’я описана раніше. Слід додати, що він дуже гнучкий, довговічний і водночас міцний. Цей факт оцінять в основному люди, яким довелося міняти тапочки через "рвання" п'яти. Крім того, вони мають нековзну структуру, що виключає ризик ковзання та падіння.


У свою чергу, верхня сторона капців виготовлена ​​з приємної на дотик тканини, міцної, стійкої до затяжок і тертя, включаючи швидку втрату кольору.


Незаперечною перевагою використання таких матеріалів є їх гнучка форма, завдяки якій не виникає проблем із їх зберіганням, а при вилученні з гардеробу через тривалий час вони все одно добре прилягають до стопи. Це хороше рішення у випадках, коли ми хочемо екстренної пари для гостей.


Кілька слів про види тапочок


Поняття тапочок, хоча, очевидно, зрозуміле для розуміння, не означає, що під цією назвою є одне і те ж взуття. Ви можете це добре побачити на прикладі цього виробника.


Серед запропонованих моделей ми можемо знайти як ті, що охоплюють всю стопу, так і ті, що мають виїмку на пальцях ніг. Перші забезпечують відчуття тепла і затишку в кожній ситуації, що робить їх ідеальними для відпочинку вдома. У свою чергу, останні, крім комфорту, також забезпечують певну кількість повітряності, що робить їх ідеальними як для переміщення всередині квартир, так і для виходу на балкон або терасу. Важливо, що обидва види мають акуратний і приємний зовнішній вигляд.


Окремим видом є тапочки, виготовлені в стилі тапочок, тобто вбудовані до щиколотки. Цей тип забезпечує найбільшу кількість тепла, дозволяючи постійно підтримувати постійну температуру стопи. Вони були створені для людей, які є теплолюбними, а також для інтер’єрів, де є протяги та холодніші температури.


Пропозицію доповнює модель тапочок, повністю виготовлена ​​з натуральної шкіри. Їх повністю закрита передня частина, завдяки перфорації, забезпечує циркуляцію повітря та полегшує видалення вологи.


Запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією взуття Adanex.