3 способи взуття та осінь - що ви повинні пам'ятати в цей вологий період?

Перш за все ми повинні пам'ятати, що не одна людина живе пара взуття. Ми - і повинні робити це - цілих три пари різного взуття для осені, так що ми вважаємо , плюси тут краще. Ми можемо купити елегантні, оригінальні взуття, ідеально підходить для, наприклад, для кальяну Андрія, повсякденного взуття та взуття для особливих випадків, які дуже зручні та непорушні. Оскільки восени це просто - наші туфлі швидко можуть бути зруйновані калюжами, важкими ранками або важкими днями. Ось п'ять способів догляду за взуттям в будь-яких осінніх умовах.

1. Спостерігайте за замочуванням взуття!

Текти взуття не тільки руйнує їх STRUC тут SLE і робить один сезон буде утилізуватися. Поглинання загрожує вашему здоров'ю, особливо в період осіннього періоду слабкості. У цей час року варто використовувати захист вашого тіла усередині, а також зовні. Тривалі прогулянки в вологих або навіть вологих взуттях можуть викликати багато хвороб. І хвороби не потрібні для щастя. Замочіли чоботи повинні бути висушені якомога швидше, щоб вони не могли деформуватися. Це дуже важливо.

2. Замша і осінні калюжі?

Замша дуже елегантна, але не зовсім відповідає осінній погоді. Дощ може швидко знищити їх, змочуючись - особливо цей вид взуття не варто брати з собою на довгі подорожі. Замша, хоча і унікальна, не така міцна, як слизькі матеріали і передає воду. Однак, якщо вам довго не доведеться залишатися на вулиці, то варто підібрати їх для особливих випадків, виїжджаючи в місто чи дату. Якщо ми будемо вологим, ні за яких обставин ви не зможете висушити взуття феном. Також заборонено поставити їх під радіатор і на яскраве, яскраве сонце.

3. Веллингтон завжди хороший вибір

Ми вже писали про галоші TUале варто пам'ятати, що це взуття, яке любить цей час року. Галоші ідеально підходять не тільки під час походів або під час прогулянки лісом. Вони також добре працюють у місті, на роботі та на шляху до школи. Вони є водонепроникними, і багато різних моделей дозволяють вибрати правильнийTU ідеальне взуття. Галоші не вимагають більш раннього захисту від вологи, наприклад, замші або шкіри. Вони захищають ногу від дощу та калюж. Як наслідок, все більше людей охоплюють його, вихваляючи їхні переваги та різні кольори.