3 способи носити взуття та падати - про що слід пам’ятати в цей вологий період?


Перш за все, ми повинні пам’ятати, що людина живе не тільки з однією парою взуття. Ми можемо мати - і це варто зробити - аж три пари різного взуття на осінь, завдяки чому ми просто почуватимемось краще. Ми можемо купити елегантне офіційне взуття, ідеальне для святкування Андрія, повсякденне взуття та взуття для особливих випадків, які дуже зручні та непорушні.

Перш за все, ми повинні пам’ятати, що людина живе не тільки з однією парою взуття. Ми можемо мати - і це варто зробити - аж три пари різного взуття на осінь, завдяки чому ми будемо відчувати себе успішнимитут краще. Ми можемо купити елегантне офіційне взуття, ідеальне для святкування Андрія, повсякденне взуття та взуття для особливих випадків, які дуже зручні та непорушні. Тому що осінь саме така - наше взуття може швидко зіпсуватися через калюжі, дощові ранки чи дощові дні. Ось п’ять способів догляду за взуттям за будь -яких осінніх умов.

1. Слідкуйте, щоб ваше взуття не намокло!

Замочування взуття не тільки руйнує їх структурутутs і змушує їх викидати після одного сезону. Замочування - загроза вашому здоров’ю, особливо в осінній період слабкості. У цю пору року варто користуватися захистом свого тіла як всередині, так і зовні. Тривала ходьба у мокрому або навіть вологому взутті може викликати багато захворювань. І хвороба, зрештою, нікому не потрібна для щастя. Мокре взуття слід якомога швидше висушити, щоб воно не встигло деформуватися. Це дуже важливо.

2. Замшеві та осінні калюжі?

Замша дуже елегантна, але вона не зовсім підходить для осінньої погоди. Дощ може швидко знищити їх при намоканні - особливо цей тип взуття не варто брати з собою в далекі подорожі. Замша, хоча вона унікальна, але не настільки міцна, як слизькі тканини, і добре пропускає воду. Однак, якщо вам не доведеться довго перебувати на вулиці, варто носити їх з особливого випадку, вирушаючи в місто або на побачення. Якщо ми намокаємо, ні в якому разі не можна сушити таке взуття феном. Також забороняється ставити їх під радіатор або на яскраве, яскраве сонце.

3. Черевики Веллінгтона - це завжди хороший вибір

Ми вже писали про калоші ТУТ, але варто пам’ятати, що це взуття, яка любить цю пору року. Черевики Веллінгтона ідеально підходять не тільки для трекінгу або під час прогулянок лісом. Вони також добре працюватимуть у місті, на роботі та дорогою до школи. Вони водонепроникні, і безліч різних візерунків дозволяють нам вибрати правильний шляхТУТ ідеальне взуття. Черевики Веллінгтон не вимагають, як замша або шкіра, попереднього захисту від вологи. Вони захищають ногу від дощу та калюж. В результаті все більше і більше людей тягнуться за ними, хвалячи їх переваги та різні кольори.